Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace    

investiční zlaté mince-diskuse na Zlato inzerce
ZlatoForum.cz

Inzerce a prodej investičního, sběratelského a jiného zlata a stříbra - NEJLEPŠÍ VÝKUPNÍ CENY ZLATA A STŘÍBRA

Aktuální cena zlata: 1234.59 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 13.49 Kč/g

Téma diskuze:

investiční zlaté mince

Investiční a sběratelské stříbrné mince

investiční zlaté mince

Příspěvekod zlato1 » čtv 25. říj 2012 15:28:47

Dobrý den, dovoluji si nabídnout své služby a s tím spojené investiční stříbrné mince, které prodávám. Pro více informací navštivte http://www.investicni-zlato-praha.cz/ka ... ni-prodej/ . Ceny se mohou měnit dle velikosti objednávky.
zlato1
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 05. zář 2012 14:10:53

Příspěvekod zlato1 » pon 03. pro 2012 16:37:00

investiční zlato Praha – Investiční měsíčník 12/12

V průběhu měsíce listopadu se cena zlata pohybovala od 1680 USD/oz do 1750 USD/oz. Nejníže byla cena zlata na počátku tohoto období a v průběhu měsíce oscilovala především mezi hranicemi 1715 – 1735, kde si zlato vytvořilo podpůrné body. Zároveň došlo k silnému oslabení koruny k euru a to až k hranici 25,6 CZK/EUR, kdy v posledním týdnu koruna opět posilovala přibližně na 25,25 CZK/EUR. (Oslabení koruny o jednu setinu má vliv na cenu jedné unce zlata ve výši 12 Kč).
Dlouhodobá předpověď, dle oznámení ČNB, předpokládá další dlouhodobé oslabování koruny až přes hranici 26 CZK/EUR. To znamená, že díky podpoře českého exportu budeme nakupovat veškeré zboží ze světa dráž, tedy i suroviny určené k výrobě zboží v ČR, které je určeno na export = nula od nuly pojde… Krásné pokřivování volného trhu, ale pojďme dál. Předpovědi analytiků ohledně vývoje ceny zlata stále zůstávají velmi pozitivní s tím, že chování ECB a FEDu je pro světové měny dlouhodobě destruktivní. Výraznou podporou je tedy další vlna monetární expanze Fedu, ECB a případně jiných světových centrálních bank. Objem zlata držený prostřednictvím burzovně obchodovatelných fondů (ETF) překonal nový rekord ve výši 2619 tun. Za poslední tři měsíce, kdy cena zlata vzrostla o 2,3 procenta, přidali investoři 160 tun zlata. Přitom v předchozím stejném období šlo o 90 tun. Celkově by investoři rádi podpořili trh, ale zdráhají se přistoupit k větší akci, i když je nyní dobrá příležitost. V prosinci tak cena zlata nejspíše i nadále zůstane v rozmezí, kde se drželo během listopadu, tedy mezi 1715 a 1750 dolary. Mezitím bude čekat, než se objeví nějaký vnější růstový stimul.
Ještě se pojďme podívat, co je nového na http://www.investicni-zlato-praha.cz/ z pohledu produktů investičního zlata. Od prvních prosincových dnů jsou v prodeji mince Čínská Panda a Klokan s motivy pro rok 2013. Ročník 2012 je ve fázi doprodeje, a proto mince těchto motivů pomalu rostou na ceně. Jestliže si vytváříte sérii těchto mincí, tak je nejvyšším čase na nákup! Dále nám přibyly investiční zlaté slitky z produkce Argor Heraeus a Perth mint Australia. Díky tomu máme kompletní nabídku nejznámějších a nejprodávanějších zlatých slitků u nás (ČR). A to od prémiové značky MUNZE Osterreich, cenové výhodnějších slitků Argor Heraeus, až po ty designově nejpovedenější Perth mint Australia.
Stále platí upozornění na minimálně nečestné prodejce, kteří se snaží důvěřivé investory zlákat k nevýhodnému spoření ve zlatě. Rada zní: „Spořte si sami!“ Není nic jednoduššího než každý měsíc objednat investiční zlato dle vašich možností a mít své úspory stále pod svou kontrolou! Vždyť to je základní důvod, proč se k investici do investičního zlata lidé stále častěji přiklánějí.
Další upozornění vznáším k prodejcům, kteří od vás vyžadují zálohy ve výši až 95%, kde záloha přestává být smysluplná. Je zřejmé, že tito prodejci nejsou kapitálově dostatečně silní a není v jejich možnostech plynule zajišťovat distribuci a skladové hospodářství.
A na závěr. Nevěřte prodejcům, kteří mají ceny o mnoho nižší nežli má většina ostatních. U investičního zlata jsou marže velice nízké a tyto hodnoty jsou, troufám si tvrdit, nereálné. Čtěte pozorně jejich obchodní podmínky a rady jak nakupovat (příklad pro postup nákup investičního zlata čtěte zde: http://www.investicni-zlato-praha.cz/jak-nakupovat).

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2013 přeje

Bc. Daniel Nedvídek
Tel.: 776655137
email: info@investicni-zlato-praha.cz
http://www.investicni-zlato-praha.cz/
zlato1
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 05. zář 2012 14:10:53

Příspěvekod zlato1 » ned 06. led 2013 15:20:38

6.1.2012

investiční zlato Praha – Investiční měsíčník 01/13Ohlédnutí za vývojem v posledním měsíci roku 2012. V průběhu měsíce prosince se cena zlata pohybovala od 1636 USD/oz do 1725 USD/oz. Nižších hodnot cena zlata dosahovala především v druhé polovině tohoto měsíce a na hodnotách 1660 a 1700 si zlato vytvořilo podpůrné body. Zároveň došlo k postupnému posilování koruny k euru a to od hranice 25,25 CZK/EUR, až na 25,10 CZK/EUR v posledních dnech roku 2012. V prvních dnech nového roku však koruna silně oslabuje až ke 25,38 CZK/EUR.

Mnohým z nás by se mohlo zdát, že v průběhu měsíce prosince došlo k silnému oslabení ceny zlata, ale jestliže se podíváme na graf vývoje ceny z dlouhodobějšího pohledu, tak zjistíme, že se jedná o naprosto běžnou korekci cen, která byla způsobena jejím rychlým růstem v předchozích měsících. Investoři jednoduše vybírali své zisky.

Zprávou, která růstu nic nepřidala, bylo zveřejnění zprávy o možném uvalení cla na dovoz zlata do Indie (největší spotřebitel tohoto drahého kovu na světě), a to z důvodu deficitu obchodní bilance. Indická vláda se tímto krokem snaží omezit nákupy zlata domácnostmi. Uvalením dvojnásobného cla na dovoz zlata chce omezit přístup ke zlatu. Statistiky ukazují, že v roce 2011 Indie dovezla 969 tun zlata, přičemž poptávka po zlatě v Indii trvale roste i přes růst ceny komodity. Jedno ze základních ekonomických pravidel říká, že uvalením cla na zboží s minimální elasticitou poptávky dále prohlubuje deficit obchodní bilance dané země. Je zřejmé, že poptávka po zlatě v Indii je neelastická, vzhledem k růstu poptávky v závislosti na růstu ceny zlata. Proto pochybuji, že Indie k tomuto kroku přistoupí a beru tuto zprávu spíše jako manipulativní zásah do volného trhu. A to ať velkými hráči na trhu (fondy, banky…) nebo samotnou Indií, která tímto krokem sama mírní negativní saldo obchodní bilance.

Druhou negativní zprávou bylo náhlé „vyrojení“ zpráv analytiků o možném poklesu cen zlata až o 30%, které je dle jejich názoru prostě normální a cyklicky se opakuje. Je velice zajímavé, že se tyto zprávy vynořily jen pár dní po zprávě o uvalení cla v Indii. Všichni dobře víme, že předpovědi analytiků jsou přesné asi jako předpověď počasí na měsíc dopředu a hodnocení jejich práce je přímo závislé na odhadu vývoje, tak proč se ihned nechytit nějaké zprávy. Z osobní zkušenosti vím, že analytik dokáže předpovídat vývoj ceny zlata na další týden s přesností okolo 50%. Toto je statisticky stejná pravděpodobnost, jako odhad, zda padne panna nebo orel při hodu mincí. Práci analytiků bych ohodnotil asi stejně, jako hodnotí práci novinářů Miloš Zeman.

Podíváme-li se na možný pokles ceny zlata o 30% z pohledu samotných producentů (těžařů, dolů), pak musíme vzít v úvahu jejich těžební náklady, které se samozřejmě liší dle použité technologie, místa a výnosnosti těžby (g vytěženého zlata/tunu vytěžené horniny) atd. Jestliže by ona cena opravdu klesla o mnoho procent, pak by mnoho dolů s nízkou výnosností zastavilo svou produkci a na trhu by se zvýšil rozdíl mezi nabídkou a poptávkou, která by samozřejmě opět tlačila na růst cen. I v současné době na trhu převládá poptávka nad nabídkou. Toto je třeba si uvědomit při pohledu na cenu zlata. cena zlata se neodvíjí pouze od ceny „papírového“ zlata na burze, kde mnoho spekulantů sází na růst či pokles a v zásadě žádné zlato nevlastní, ale cena hmotného zlata se odvíjí především od nákladů těžebních, kde vytěžení jedné unce zlata sebou nese nemalé náklady a jestliže bude cena klesat, tak bude postupně každý mezní producent svůj provoz zavírat. Průměrná výnosnost těžby je 5 – 15g zlata na 1 tunu horniny! To znamená, že koupí hmotného zlata nenakupujete něco co je předražené (je to „bublina“), ale něco, co má svou vysokou hodnotu již díky samotné výrobě!

Důvody k nákupu investičního zlata.

I v letošním roce by si měli investoři dát pozor na znehodnocování měn způsobené rozjetými tiskařskými lisy centrálních bank po celém světě! Uvolněná měnová politika, která má za cíl stimulovat ekonomickou aktivitu a podpořit ceny aktiv, zejména akcií, povede k zničující inflační vlně. Pokračující nákupy dluhopisů ze strany centrálních bank budou mít kromě destruktivního efektu na papírové peníze za následek i postupné snižování investičních výnosů. Za pojistku proti inflačním rizikům vyvolaným tiskařskou mánií centrálních bank v USA i v Evropě považuje zlato i Bill Gross (hlavní investiční stratég největšího dluhopisového fondu na světě), a proto ho jeho fond nedávno přidal do portfolia. Gross je dlouhodobým zarytým kritikem americké fiskální politiky. „Spojené státy jsou fakticky již vážným recidivistou a narkomanem, jehož návyky sahají za marihuanu či kokain a který si často dělá dobře krystalickým rozpočtovým methamfetaminem,“ nabízí metaforu vývoje americké zadluženosti muž, který ve fondu Pimco Total Return Fund spravuje majetek za víc než 1,9 bilionů dolarů. Fond letos svým klientům vynesl 10,4 %, což je mezi konkurencí nadprůměr.

Stále platí upozornění na minimálně nečestné prodejce, kteří se snaží důvěřivé investory zlákat k nevýhodnému spoření ve zlatě. Rada zní: „Spořte si sami!“ Není nic jednoduššího než každý měsíc objednat investiční zlato dle vašich možností a mít své úspory stále pod svou kontrolou! Vždyť to je základní důvod, proč se k investici do investičního zlata lidé stále častěji přiklánějí.

A na závěr - čtěte pozorně jak nakupovat investiční zlato zde:

http://www.investicni-zlato-praha.cz/jak-nakupovat

Bc. Daniel Nedvídek

Tel.: 776655137

email: info@investicni-zlato-praha.cz

http://http://www.investicni-zlato-praha.cz/
zlato1
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 05. zář 2012 14:10:53

investiční měsíčník 04

Příspěvekod zlato1 » úte 02. dub 2013 7:24:59

investiční zlato Praha – Investiční měsíčník 04/13

1Q ve znamení všudypřítomné nejistoty

Po poklesu cen zlata na konci minulého ruku následovalo další oslabování této komodity. Ratingové agentury nezklamaly a okamžitě obrátily o 180°. Začaly chrlit komentáře, předpovědi a doporučení: „Zlato je na konci svého 12 ročního růstu.“ „Zlato to má již za sebou.“ „Zlato již není to, co bývalo.“ Jistě jste si všichni těchto zpráv všimli. I když většina z nás těmto nesmyslům nevěří, agentury nasadily některým lidem brouka do hlavy. Avšak i přes tyto negativní, až katastrofické, komentáře výhled vývoje ceny pro rok 2013 se pohybuje na průměrné ceně někde kolem 1630 USD/oz a to není vůbec špatné! Tato cílová cena znamená více méně stagnaci či mírný růst o inflaci, což je právě ten důvod, proč se lidé zbavují ztrátových peněžních zůstatků na bankovních účtech.
Největší změnu nám 1Q přinesl v pohledu na peníze na bankovních účtech (viz. Kypr, který nemá smysl komentovat). Z našich „bezpečných“ peněz, které jsou pojištěné, se rázem staly peníze pojištěné pouze do doby, než začne něco hrozit. Pak vzniká mimořádná situace, kdy se musíme „utáhnout opasky“ a své úspory odevzdat v zájmu společnosti tak, aby byl bankovní systém zachráněn. Ať již tento testovací pokus na Kypru dopadne jakkoli, musíme si být všichni jistí, že již peníze na účtech jistotou nejsou. Ostatně za peníze na bankovních účtech platíme stále, pouze se tomu neříká daň. To bývá pojmenované jinak: poplatek za vedení účtu, transakce, výběr z bankomatu, daň z úroku a nakonec onen poplatek za poplatek z reklamní kampaně jedné z bank. Je až neuvěřitelné kolik člověk musí zaplatit za to, že bance půjčuje své úspory na to, aby mohla banka dále vydělávat. Když se nad tím člověk zamyslí, tak je až s podivem, jak je možné, že jsou na tom banky špatně, když na lidech tak těžce vydělávají.
Každopádně jsme byli ujištěni, že nikde jinde se to samé stát nemůže (stejně tak jako před časem lidé na Kypru nebo jako při Československé měnové reformě v roce 1953, kdy ještě 36 hodin před jejím provedením prezident republiky Antonín Zápotocký oznámil, že koruna je pevná a takový krok nepřichází naprosto v úvahu). Historie se opakuje a politici nikdy tak docela nemluví pravdu.
Poslední dobou se sám sebe ptám, proč lidé střádají své bohatství právě v podobě peněz. Vždyť peníze byly vytvořeny za účelem směny, nikoli za účelem uchovatele hodnoty, kterým samozřejmě nejsou. Jestliže si někdo uložil před 20 lety na vkladní knížku 50 tisíc korun (tehdy velké peníze), tak dnes nemá takřka nic. Pro účely odstranění barterového obchodu (výměny zboží nebo služeb za jiné zboží nebo služby bez použití peněz) je to skvělý vynález, ale pro uchování bohatství nikoli.
Nyní se ještě vrátím ke zlatu a k výhledům. Někteří vtipně okomentovali současnou situaci kolem dění v eurozóně tak, že se domnívají, že jsou politici placeni těžaři zlata a rafineriemi, protože to, co se děje, je voda na mlýn právě pro ně. V současné době jsou lidé především zaskočení nynější situací a vyčkávají, co bude dál. Naproti tomu centrální banky využívají nízkých cen zlata a dokupují zásoby v řádech desítek tun. Většina států sice hospodaří se schodkem a šetří, kde se dá, ale na nákup fyzického zlata stále finance mají. To nám může hodně napovědět, čemu bychom měli věřit, zda penězům či fyzickému zlatu.
V současné době je sice zlato na burze „levné“ s cenou kolem 1600 USD/oz, naproti tomu je ale v podstatě relativně drahé z důvodu prudkého oslabení eura a koruny vůči americkému dolaru. Budoucí vývoj bude pravděpodobně ve znamení slabého eura vůči dolaru a postupného růstu ceny zlata. V poslední době také došlo k porušení dlouhodobého pravidla, kdy pokles kurzu dolaru ve většině případů znamenal růst ceny zlata. Nyní dochází k posilování dolaru a zároveň k růstu ceny zlata. Doporučení zní: Nakupujte pravidelně menší objemy! Vyvarujete se tak krátkodobých cenových výkyvů a docílíte průměrných cen za dané období.

A na závěr opět to samé - čtěte pozorně jak nakupovat investiční zlato: http://www.investicni-zlato-praha.cz/jak-nakupovat)


Bc. Daniel Nedvídek
Tel.: 776655137
[url]email: info@investicni-zlato-praha.cz[/url]
http://www.investicni-zlato-praha.cz/
zlato1
 
Příspěvky: 18
Registrován: stř 05. zář 2012 14:10:53


Zpět na Prodej stříbrných mincí

Cena stříbra Cena zlata


Aktuální cena zlata: 1234.59 Kč/g     Aktuální cena stříbra: 13.49 Kč/g

Cena stříbra Cena zlata Cena zlata a stříbra v jednom grafu Poměr ceny zlata a stříbra v grafu

Investiční zlato a investiční stříbro na:
© ZlatoInzerce.cz 2012

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group • Český překlad – phpBB.cz phpBB SEO
Theme created by StylerBB.net
Anglicko český slovník Cena zlata dnes Grafy ceny stříbra Kování na dveře Levné letenky Odkazy

cron